BLM15AG102SN1D
Цена
BLM15AG102SN1D (MURATA) 27600 0.88
Серия EMIFIL®, BLM15A_SN
Impedance @ Frequency 1K Ohm @ 100MHz
Current Rating 200mA
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max