BLM15AG100SN1D
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Параметр
Значение
Серия EMIFIL®, BLM15A_SN
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Impedance @ Frequency 10 Ohm @ 100MHz
Current Rating 1A
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max