BLM03AX102SN1D
Версия для печати
Цена
Описание BLM03AX102SN1D
FERRITE BEAD 1000 OHM 200MA 0201
Серия EMIFIL®, BLM03AX
Impedance @ Frequency 1K Ohm @ 100MHz
Current Rating 200mA
DC Resistance (DCR) 1.25 Ohm Max