BLM03AX100SN1D
Цена
BLM03AX100SN1D (MURATA) 11920 2.02
Описание BLM03AX100SN1D
FERRITE BEAD 10 OHM 1000MA 0201
Серия EMIFIL®, BLM03AX
Impedance @ Frequency 10 Ohm @ 100MHz
Current Rating 1A
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max