BLM03AG800SN1D
Наименование
Кол-во
Цена
BLM03AG800SN1D (MURATA) 12000 1.11
Описание BLM03AG800SN1D
FERRITE CHIP 80 OHM 200MA 0201
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, BLM03A
Impedance @ Frequency 80 Ohm @ 100MHz
Current Rating 200mA
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max