BLM03AG601SN1D
Цена
BLM03AG601SN1D (MURATA) 2000 1.53
Описание BLM03AG601SN1D
FERRITE CHIP 600 OHM 100MA 0201
Серия EMIFIL®, BLM03A
Impedance @ Frequency 600 Ohm @ 100MHz
Current Rating 100mA
DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max