BLM03AG102SN1D
Наименование
Кол-во
Цена
BLM03AG102SN1D (MURATA) 30480 2.86
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, BLM03A
Impedance @ Frequency 1K Ohm @ 100MHz
Current Rating 100mA
DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max