BLA2AAG121SN4D
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Описание BLA2AAG121SN4D
FERRITE ARRAY 120 OHM 0804 SMD
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, BLA2AA
Impedance @ Frequency 120 Ohm @ 100MHz
Current Rating 100mA
DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max