BAS70-04FILM
Версия для печати
Цена
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1V @ 15mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 10µA @ 70V
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 70mA (DC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Diode Type Schottky
Скорость Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed