BAS70-04-7-F
Наименование
Кол-во
Цена
BAS70-04-7-F (DIODES INC) 183 6.74
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1V @ 15mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 100nA @ 50V
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 70mA (DC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Reverse Recovery Time (trr) 5ns
Diode Type Schottky
Скорость Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed