B82733F2701B001
Цена
B82733F2701B001 (TDK (EPCOS)) 447 190.23
Описание B82733F2701B001
COIL CHOKE 100MH 700MA PIN
Серия B82733F
Inductance 100mH
Current 700mA
DC Resistance (DCR) 1.81 Ohm