B3100-13-F
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Параметр
Значение
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 790mV @ 3A
Lead Free Status / RoHS Status Lead free by exemption / RoHS Compliant
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500µA @ 100V
Diode Type Schottky
Скорость Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Capacitance @ Vr, F 100pF @ 4V, 1MHz