ABM3-12.000MHZ-D2Y-T
Наименование
Кол-во
Цена
ABM3-12.000MHZ-D2Y-T (ABRACON) 16 55.91
Описание ABM3-12.000MHZ-D2Y-T
CRYSTAL 12.000 MHZ 18PF SMD
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия ABM3
Тип MHz Crystal
Частота 12MHz
Frequency 12MHz
Frequency Stability ±30ppm
Frequency Tolerance ±20ppm
Load Capacitance 18pF
Operating Mode Fundamental
Рабочая температура -40°C ~ 85°C
Тип монтажа Поверхностный
Корпус (размер) 2-SMD
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Высота 0.051" (1.30mm)