30CTQ100SPBF
2 диода Шоттки с общ.катодом, 30A, 100V
Наименование
Кол-во
Цена
30CTQ100SPBF (VISHAY) 38 648.05
Параметр
Значение
Current - Reverse Leakage @ Vr 550µA @ 100V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 860mV @ 15A
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Diode Type Schottky
Скорость Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)