30CTQ060
Версия для печати 2 диода Шоттки 30А 60В TO220AB
Наименование
Кол-во
Цена
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 620mV @ 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 800µA @ 60V
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Diode Type Schottky
Скорость Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)