Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| BLM18AG102SN1D | 146 |
|
|
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | EMIFIL®, BLM18A |
| Impedance @ Frequency | 1K Ohm @ 100MHz |
| Current Rating | 400mA |
| DC Resistance (DCR) | 500 mOhm Max |
| Filter Type | Differential Mode - Single |
| Number of Lines | 1 |
| Корпус (размер) | 0603 (1608 Metric) |
| Тип монтажа | Поверхностный |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| CR0603-JW-105ELF | 32 | 2.91 руб. | |
| RC0805FR-07100RL (YAGEO) | 27200 | 1.24 руб. | |