SRF0905-400Y
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Описание SRF0905-400Y
INDUCTOR COMMON MODE 40UH 0.9A
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия SRF0905
Inductance 40µH
Current 900mA
Impedance 800 Ohm
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Filter Type Common Mode - 2 Line Array
Корпус (размер) 0.362" L x 0.236" W x 0.197" H (9.20mm x 6.00mm x 5.00mm)