B82790S0513N201
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Параметр
Значение
Корпус (размер) 0.280" L x 0.236" W x 0.193" H (7.10mm x 6.00mm x 4.90mm)
Filter Type Common Mode - 2 Line Array
DC Resistance (DCR) 160 mOhm
Current 500mA
Inductance 51µH
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Тип монтажа Поверхностный
С этим товаром покупают:
Наименование
Кол-во
Цена
B82790C0
Chokes for Data and Signal Lines (0.011mH, 0.5A)