B82733F2701B001
Наименование
Кол-во
Цена
B82733F2701B001 (TDK (EPCOS)) 447 188.80
Описание B82733F2701B001
COIL CHOKE 100MH 700MA PIN
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия B82733F
Inductance 100mH
Current 700mA
DC Resistance (DCR) 1.81 Ohm