Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| SM4004 (DC COMPONENTS) | 173425 | 5.86 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1V @ 1A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 400V |
| Current - Average Rectified (Io) | 1A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5µA @ 400V |
| Diode Type | Standard |
| Скорость | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | DO-221 Variation |
| Корпус | Powerlite-123 |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| 2N3906 | 16000 | 2.00 руб. (от 100 шт. 1.00 руб.) | |
| 3224W-1-103E (BOURNS) | 1600 | 223.17 руб. | |
| KEM-3361BR (RED) | 5 | 19.52 руб. | |