Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| MURS360T3G (ONS) | 368 | 75.10 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.28V @ 4A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 600V |
| Current - Average Rectified (Io) | 4A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10µA @ 600V |
| Diode Type | Standard |
| Скорость | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 75ns |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | DO-214AB, SMC |
| Корпус | SMCJ (DO-214AB) |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| ATMEGA32A-AU (MICRO CHIP) | 880 | 347.16 руб. | |
| BC856B | 38400 | 1.70 руб. (от 100 шт. 0.85 руб.) | |
| LP2950ACDT-3.3RG (ON SEMICONDUCTOR) | 1532 | 114.48 руб. | |
| MCP3201-BI/SN | 25 | 521.70 руб. | |