Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| MBR0530T1G | 7400 | 4.92 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 130µA @ 30V |
| Current - Average Rectified (Io) | 500mA |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 30V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 430mV @ 500mA |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Diode Type | Schottky |
| Скорость | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | SOD-123 |
| Корпус | SOD-123 |
| Product Change Notification | Wire Change 08/Jun/2009 |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| BAT54S (YJ) | 136000 | 1.24 руб. | |
| DB-9F | 12320 | 6.82 руб. | |
| NC7SZ32M5X (FAIRCHILD) | 85 | 25.44 руб. | |
|
Диод Шоттки 30V, 0,5A
|
||