Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| BAT54WS | 69600 | 2.00 руб. (от 100 шт. 1.00 руб.) | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 30V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1V @ 100mA |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Current - Average Rectified (Io) | 100mA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 2µA @ 25V |
| Diode Type | Schottky |
| Скорость | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Reverse Recovery Time (trr) | 5ns |
| Capacitance @ Vr, F | 10pF @ 1V, 1MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | SC-76, SOD-323 |
| Корпус | SOD-323 |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| 1N5819 | 2319 | 8.88 руб. | |
| 1N5822 | 5000 | 5.59 руб. | |
| TXB0108PWR | 724 | 40.93 руб. | |
| К1274СП29П (МИНСК) | 1276 | 38.16 руб. | |
|
BAT54WS Диоды Шоттки Слабосигнальный диод Шотки
Производитель:
|
||