SMCJ400A
Наименование
Кол-во
Цена
SMCJ400A (HOTTECH) 680 26.04
Описание SMCJ400A
DIODE TVS 400V 1500W UNI 5% SMC
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free by exemption / RoHS Compliant
Серия SMCJ
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 400V
Voltage - Breakdown 447V
Мощность (Ватт) 1500W