SMCJ350CA
Цена
SMCJ350CA (HOTTECH) 184 26.04
Описание SMCJ350CA
DIODE TVS 350V 1500W BI 5% SMC
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free by exemption / RoHS Compliant
Серия SMCJ
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 350V
Voltage - Breakdown 391V
Мощность (Ватт) 1500W