SMBJ22A-E3/52
Цена
SMBJ22A-E3/52 (VISHAY) 1848 5.15
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия TransZorb®
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 22V
Voltage - Breakdown 24.4V
Мощность (Ватт) 600W