SMBJ200CA
Наименование
Кол-во
Цена
SMBJ200CA 6240 3.62
Описание SMBJ200CA
DIODE TVS 200V 600W BIDIR 5% SMB
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free by exemption / RoHS Compliant
Серия SMBJ
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 200V
Voltage - Breakdown 224V
Мощность (Ватт) 600W