SMBJ180CA
Цена
SMBJ180CA (HOTTECH) 600 3.72
Описание SMBJ180CA
DIODE TVS 180V 600W BIDIR 5% SMB
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free by exemption / RoHS Compliant
Серия SMBJ
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 180V
Voltage - Breakdown 201V
Мощность (Ватт) 600W