SMBJ160A
Цена
SMBJ160A (HOTTECH) 240 3.72
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free by exemption / RoHS Compliant
Серия SMBJ
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 160V
Voltage - Breakdown 178V
Мощность (Ватт) 600W