SMBJ130A
Цена
SMBJ130A (HOTTECH) 304 3.72
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free by exemption / RoHS Compliant
Серия SMBJ
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 130V
Voltage - Breakdown 144V
Мощность (Ватт) 600W