SMAJ440A
Цена
SMAJ440A (HOTTECH) 1280 11.16
Описание SMAJ440A
DIODE TVS 440V 400W UNI 5% SMA
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free by exemption / RoHS Compliant
Серия SMAJ
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 440V
Voltage - Breakdown 492V
Мощность (Ватт) 400W