SMAJ400A
Наименование
Кол-во
Цена
SMAJ400A (HOTTECH) 1440 11.16
Описание SMAJ400A
DIODE TVS 400V 400W UNI 5% SMA
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free by exemption / RoHS Compliant
Серия SMAJ
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 400V
Voltage - Breakdown 447V
Мощность (Ватт) 400W