SMAJ220A
Цена
SMAJ220A (KINGTRONICS) 7934 5.65
Описание SMAJ220A
DIODE TVS 220V 400W UNI 5% SMA
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free by exemption / RoHS Compliant
Серия SMAJ
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 220V
Voltage - Breakdown 246V
Мощность (Ватт) 400W