SMAJ130A
Наименование
Кол-во
Цена
SMAJ130A (HOTTECH) 280 3.72
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free by exemption / RoHS Compliant
Серия SMAJ
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 130V
Voltage - Breakdown 144V
Мощность (Ватт) 400W