SMA6J15A-TR
Наименование
Кол-во
Цена
SMA6J15A-TR (STMICROELECTRONICS) 8 110.72
Описание SMA6J15A-TR
TRANSIL 600W 15V UNIDIRECT SMA
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия TRANSIL™
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 15V
Voltage - Breakdown 16.7V
Мощность (Ватт) 600W