PTVS3V3S1UR,115
Наименование
Кол-во
Цена
PTVS3V3S1UR,115 1200 9.23
Описание PTVS3V3S1UR,115
TVS 400W UNIDIR 3.3V SOD-123W
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 3.3V
Voltage - Breakdown 5.2V
Мощность (Ватт) 400W