PESD3V3S1UB
Наименование
Кол-во
Цена
PESD3V3S1UB 3627 2.23
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 3.3V
Voltage - Breakdown 5.2V
Мощность (Ватт) 330W