Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| 1N6263 | 3040 |
|
|
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1V @ 15mA |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 60V |
| Current - Average Rectified (Io) | 15mA (DC) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 200nA @ 50V |
| Diode Type | Schottky |
| Скорость | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Capacitance @ Vr, F | 2.2pF @ 0V, 1MHz |
| Тип монтажа | Выводной |
| Корпус (размер) | DO-204AH, DO-35, Axial |
| Корпус | DO-35 |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| 2SC2539 | 11 | 2 171.16 руб. | |
| PIC16F628A-I/SO | 416 | 235.04 руб. | |
| КП312А | 80 | 313.88 руб. | |