MDLSP1-10M-01
Наименование
Кол-во
Цена
MDLSP1-10M-01 (ESSENTRA COMPONENTS) 234 17.06
Описание MDLSP1-10M-01
S-POST MINI/DUAL .098"HOLE 10MM
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия MDLSP1
Holding Type Snap-Lock
Length 0.681" (17.30mm)
Between Board Height 0.394" (10.00mm)
Тип монтажа Snap-Lock
Material Nylon
Support Hole Diameter 0.098" (2.50mm)
Support Panel Thickness 0.065" (1.65mm)
Mounting Hole Diameter 0.098" (2.50mm)
Mounting Panel Thickness 0.065" (1.65mm)