RSF66A25B175
Наименование
Кол-во
Цена
RSF66A25B175 (CYNERGY3) 6 7 067.09
Описание RSF66A25B175
FLOATSWITCH VERT 25VA SGL 202MM
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия RSF66
Тип Liquid
Output Configuration Dual SPST-NC/NO, 600mA
Тип монтажа Panel Mount, M16x2 Thread
Material - Housing & Prism Polypropylene Sulphide (PPS)
Рабочая температура -10°C ~ 85°C
Voltage Rating 120VDC, 240VAC
Minimum Liquid Specific Gravity .85
Switch Actuation Level 1.181", 6.890" (30mm, 175mm)