B57500K103A1
Наименование
Кол-во
Цена
B57500K103A1 (TDK EPCOS) 104 483.54
Описание B57500K103A1
THERMISTOR NTC 10K OHM 2% PROBE
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия B57500
Resistance in Ohms @ 25°C 10K
Resistance Tolerance ±2%
B Value Tolerance ±0.5%
B25/100 3988K
Рабочая температура 0°C ~ 100°C
Power - Max 60mW
Length - Lead Wire 18.50" (470.00mm)