B57164K222J
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Описание B57164K222J
THERMISTOR NTC 2.2K OHM 5% RAD
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия B57164
Resistance in Ohms @ 25°C 2.2K
Resistance Tolerance ±5%
B Value Tolerance ±3%
B25/100 3900K
Рабочая температура -55°C ~ 125°C
Power - Max 450mW
Length - Lead Wire 1.42" (36.00mm)