Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| ACS758LCB-100B-PFF-T (ALLEGRO) | 88 | 694.31 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | ACS758 |
| Current - Sensing | ±100A |
| Точность | ±1% |
| Sensitivity | 20mV/A |
| Ток выходной | 10mA |
| Тип сенсора | Hall Effect |
| Напряжение питания | 3 V ~ 5.5 V |
| Выход | 2.5V |
| Частота | 120kHz |
| Response Time | 4µs |
| Polarization | Bidirectional |
| Рабочая температура | -40°C ~ 150°C |
| Корпус (размер) | 5-CB Formed Leads |
| Accuracy | ±1% |
| Frequency | 120kHz |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| FM24CL64B-G | 31 | 133.20 руб. | |
| SDR0805-221KL (BOURNS) | 5 | 38.44 руб. | |
| TAJA105K035RNJ (AVX) | 8000 | 13.17 руб. | |