TR250-120
Наименование
Кол-во
Цена
TR250-120 50 22.08
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Серия PolySwitch®
Voltage - Max 60V
Current - Max 3A
Current - Hold (Ih) (Max) 120mA
Current - Trip (It) 240mA
R Min/Max 4.000 ~ 8.000 Ohm