Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| SS14-E3/61T | 160 |
|
|
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 500mV @ 1A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 40V |
| Current - Average Rectified (Io) | 1A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 200µA @ 40V |
| Diode Type | Schottky |
| Скорость | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | DO-214AC, SMA |
| Корпус | DO-214AC (SMA) |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| B5B-XH-A | 654 | 37.74 руб. | |
| CSTCE8M00G55-R0 (MUR) | 60 | 11.64 руб. | |
| PLS-2 (NXU) | 21600 | 2.48 руб. | |
| PLS-3 | 452 | 2.22 руб. | |
| SRR1208-101YL (BOURNS) | 2160 | 111.59 руб. | |