Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| SM4002 (CHINA) | 8 | 2.06 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1V @ 1A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 100V |
| Current - Average Rectified (Io) | 1A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5µA @ 100V |
| Diode Type | Standard |
| Скорость | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | DO-221 Variation |
| Корпус | Powerlite-123 |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| 1N5404 (3A 400V) | 3960 | 4.13 руб. | |
| 293D107X9010C2TE3 (VISHAY) | 464 | 29.76 руб. | |
| SM4005 | 7968 | 8.88 руб. | |
|
SM4002A 1.0 AMP SURFACE MOUNT SILICON RECTIFIERS
Производитель:
|
||