Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| MMBD1503A (LGE) | 1200 | 4.96 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1V @ 200mA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10nA @ 180V |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 200mA |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 200V |
| Diode Type | Standard |
| Скорость | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Diode Configuration | 1 Pair Series Connection |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | SOT-23-3 (TO-236) |
| Product Change Notification | Mold Compound Change 12/Dec/2007 |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| LM393DR (TEXAS INSTRUMENTS) | 1120 | 12.40 руб. | |
| MBR0540 (YJ) | 280000 | 2.48 руб. | |
| MMBD4148 (NEXPERIA) | 158394 | 2.54 руб. | |
| PCHSS- 6 (KLS) | 43 | 8.68 руб. | |
| VS-30BQ040-M3/9AT (VISHAY) | 8000 | 32.24 руб. | |