MF-SM125-2
Наименование
Кол-во
Цена
MF-SM125-2 (BOURNS) 22 38.44
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия MF-SM
Voltage - Max 15V
Current - Max 100A
Current - Hold (Ih) (Max) 1.25A
Current - Trip (It) 2.5A
R Min/Max 0.070 ~ 0.250 Ohm