Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| MBRS340T3G | 8 | 35.52 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 500mV @ 3A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 40V |
| Current - Average Rectified (Io) | 4A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 2mA @ 40V |
| Diode Type | Schottky |
| Скорость | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | DO-214AB, SMC |
| Корпус | SMCJ (DO-214AB) |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| 1N4148W | 31200 | 1.04 руб. (от 100 шт. 0.52 руб.) | |
| BAR43CFILM (ST MICROELECTRONICS) | 34 | 15.12 руб. | |
| BAT54C.215 (NEXPERIA) | 2 | 1.24 руб. (от 100 шт. 0.62 руб.) | |