HFA15PB60
Версия для печати UFAST 15А 600В
Наименование
Кол-во
Цена
Параметр
Значение
Корпус TO-247AC Modified
Корпус (размер) TO-247-2 (TO-247AC Modified)
Тип монтажа Through Hole, Radial
Reverse Recovery Time (trr) 60ns
Скорость Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Diode Type Standard
Current - Reverse Leakage @ Vr 10µA @ 600V
Current - Average Rectified (Io) 15A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.7V @ 15A